boksy dachowe Northline

W jaki sposób wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w zasadzie każda pora jest idealna na to ażeby zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym wypada się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, aby napełniać się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe

Dobry dobór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę kilka znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w takim razie w pierwszej kolejności wypada się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współgrać. Dobrym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i pewnie najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a oprócz tego należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.